Priemyselná výroba
Jaroslav Nipča ML
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Žikava
- Od roku
- 2009
- IČO
- 44 939 167
Jaroslav Nipča ML
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 951 92 Žikava
- Na trhu od
- 26. augusta 2009
- IČO
- 44 939 167
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Nipča ML
Jaroslav Nipča ML – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Žikava. Podniká od 26. augusta 2009.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu a maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Nipča ML
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 939 167
- Dátum vzniku
- 26. augusta 2009
- Miesto podnikania
- 951 92 Žikava
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-36492
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Nipča ML zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Nipča ML?
Miesto podnikania je v obci 951 92 Žikava.
Čím sa Jaroslav Nipča ML zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Jaroslav Nipča ML?
IČO je 44 939 167.
Odkedy podniká Jaroslav Nipča ML?
Podnikanie začalo 26. augusta 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.